Rezultati 2021


Otvoritvena tekma sezona- slalom, Tacen, 20.03.2021.
K1 w mladinke: Ema 6. mesto, Zara 9. mesto
K1 m mladinci: Roko 2. mesto, Žiga 9. mesto, Rok 14. mesto
C1 w mladinke: Ema 3.mesto
C1 m mladinci: Roko 1. mesto, Žiga 2. mesto, Martin 3. mesto
C1 w članice: Eva 4. mesto, Katja 5. mesto
C1 m člani: Juš 8. mesto
K1 w članice: Katja 4. mesto, Eva 5. mesto, Sara 10. mesto


ICF World Ranking Race, Solkan 27-28.03.2021.
C1 w članice: Eva 6. mesto
C1 m člani: Juš 14. mesto, Martin 20. mesto
K1 w članice: Eva 28. mesto, Sara 44. mesto
K1 m člani Open1: Rok 11. mesto, Žiga 19. mesto
C1 w članice Open1: Ema 4. mesto
K1 w članice Open1: Zara 2. mesto, Ema 7. mesto
C1 m člani Open2: Žiga 5. mesto
K1 m člani Open2: Žiga 6. mesto, Rok 25. mesto
C1 w članice Open2: Ema 3. mesto
K1 w članice Open2: Zara 4. mesto, Ema 6. mesto
C1 m člani Open2: Žiga 2. mesto

Slovenski članski pokal v slalomu, izbirni tekmi, Tacen, 10.4.2021.
C1 w članice: Eva 1. mesto
C1 m člani: Juš 7. mesto
K1 w članice: Eva 4. mesto
C1 w mladinke: Ema 4. mesto
C1 m mladinci: Martin 1. mesto
K1 m mladinci: Rok 18. mesto

K1 w mladinke: Zara 6. mesto, Ema 8. mesto

Slovenski članski pokal v slalomu, izbirni tekmi, Tacen, 11.4.2021.
C1 w članice: Eva 2. mesto
C1 m člani: Juš 6. mesto
K1 w članice: Eva 3. mesto
C1 w mladinke: Ema 2. mesto
C1 m mladinci: Martin 1. mesto
K1 m mladinci: Rok 7. mesto

K1 w mladinke: Zara 5. mesto, Ema 6. mesto

ICF Slalom World Ranking, ECA evropski pokal, Tacen, 17-18.04.2021.
K1 m izbirna: Rok 24.mesto
K1 w izbirna: Zara 2. mesto, Ema 3. mesto
C1 w ECA: Eva 4. mesto, Katja 9.mesto, Ema 19. mesto
C1 m ECA: Jus 9. mesto, Martin 11. mesto
K1 w ECA: Eva 9. mesto, Sara 30. mesto


Izbirna Tekma v Spustu, Tacen, 27-28.04.2021.
K1 m sprint: Rok 12. mesto
K1 w sprint: Brina 7. mesto
C1 m sprint: Martin 2. mesto, Nejc 4. mesto
C2 m sprint: Martin-Nejc 1. mesto
C1 w sprint: Ema 1. mesto

K1 m classic: Rok 11. mesto
K1 w classic: Brina 5. mesto
C1 m classic: Martin 2. mesto, Nejc 3. mesto
C1 w classic: Ema 1. mesto


Državno Prventsvo v klasičnem spustu, Šobec, 01.05.2021.
C1 m: Martin 2. mesto, Nejc 3. mesto
C1 w: Ema 1. mesto
K1 w: Brina 12. mesto
K1 m: Rok 15. mesto
C2 m: Martin-Nejc 1. mesto


Izbirna Tekma v Sprintu na divjih vodah, Tacen, 02.05.2021.
C1 m: Martin 2. mesto, Simon 4. mesto, Nejc 5. mesto

K1 w: Brina 9. mesto
K1 m: Rok 10. mesto

Ekstremni Slalom Izbirna tekma, Tacen, 02.05.2021.
K1 m: Žiga 5. mesto


EP v slalomu na divjih vodah – Ivrea, 7.-9.05.2021.
C1 w: Eva 17. mesto
K1 w: Sara 44. mesto


1. Tekma za Slovenski Pokal v Slalomu za Mlajše kategorije , Celje, 09.05.2021.
C2 m sterješi dečki: Lenart-Jure 1. mesto

C1 m sterješi dečki: Žiga 1. mesto
K1 m cicibani: Domen 2. mesto, Matic 6. mesto
K1 w sterješe deklice: Lea 1. mesto
K1 m sterješi dečki: Žiga 1. mesto, Nik 7. mesto, Lan 13. mesto, Lenart 27. mesto  
K1 m mlajši dečki: Jure 8. mesto, Enej 17. mesto